zde se nacházíte:
Úvod > Obchod > Schmidt

Schmidt®Lisy

 

Produkty

Kliknutím na daný obrázek otevřete katalogové listy příslušných produktů.

 

Novinky

O firmě

SCHMIDT®Lisy

Lisy SCHMIDT® dnes představují prvotřídní montážní techniku rozšířenou po celém světě. To platí jak pro procesně spolehlivé samostatné pracoviště, tak i pro lisovací moduly integrované do komplexních automatizovaných linek. Naše lisy jsou vždy nejlepší volbou pro spojování, montáž, nalisování, tváření, kalibrování, temování, pertlování, nýtování, děrování, značení, stříhání, rovnání, volného spojování, polohování a krimplování.

Firma SCHMIDT Technology je technologický lídr v oblasti inteligentních spojovacích technologií. Šířka palety výrobků na strojích dodaných firmou SCHMIDT Technology nemá konkurenci. Díky komplexní lisovací technologii a speciálně vyvinuté bezpečnostní a řídicí technice je umožněna velice efektivní montáž. Dle naší systémové filosofie s integrovaným monitoringem síla-dráha spolu se způsobem zajištění procesní bezpečnosti na ručních pracovištích jsou stanovovány celosvětové standardy.

V současném výkonném montážním prostředí jsou naše průběžné procesní řízení a dokumentace vyhovující ISO vysoce produktivními nástroji. Díky těmto vlastnostem, neustálému novému vývoji a globálnímu a komplexnímu zákaznickému servisu je dnes SCHMIDT Technology významným technologickým lídrem v oblasti spojovacích technologií. Četné patenty jsou důkazem našeho prvenství.

Na tom všem spočívá vynikající pověst firmy SCHMIDT Technology a to zejména v klíčových odvětvích, jako je automobilový průmysl, letecký a kosmický průmysl, elektrotechnika, elektronika, mikromechanika a zdravotnická technika.

 

 

SCHMIDT Technology GmbH

Feldbergstraße 1

78112 St. Georgen, Germany

https://www.schmidttechnology.de/

Potřebujete odbornou konzultaci nebo máte zájem o zaslání tištěného katalogu?

Neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám