zde se nacházíte:
Úvod > Obchod > Roemheld

Römheld

O firmě

ROEMHELD - silná firemní skupina

ROEMHELD představuje spolu se dvěma specialisty na upínací techniku firmami HILMA a STARK stejnojmennou skupinu firem ROEMHELD, která nabízí komplexní sortiment výrobků v oblasti upínací techniky pro výrobní technologie. Výrobní program je doplněn řadou hydraulických prvků pro všeobecné průmyslové použití, jakož i komponenty a systémy pro montáž a pohony.

Díky rozmanitosti produktů a dlouholetým zkušenostem s nasazením svých výrobků je skupina ROEMHELD schopna vyvíjet a nabízet řešení na míru konkrétním firmám.

 

Römheld

HILMA

STARK

 

Pro každé odvětví správný výrobek

S více než 20 000 katalogovými produkty oslovuje skupina Römheld v rámci hlavních odvětví trhů téměř všechny oborové aplikace. Skupina ROEMHELD je celosvětově zastoupena s kompletní nabídkou svých produktů  jak v hlavních, tak také doplňkových odvětvích, jako jsou strojírenství, automobilový průmysl, letecký průmysl, robotizace a automatizace, potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl, zdravotnická technika, plastikářský průmysl, větrná energetika.

Zaměřeni na přítomnost po celém světě

Vedle domácích zákazníků v Německu, o které komplexně pečuje 17 obchodních zastoupení a distribučních partnerů, přikládá firma Römheld stále větší význam také exportu. V současnosti má podíl exportu ve výši přibližně 50%, který se prostřednictvím nepřímých vývozů zvyšuje na více než 65%. Dceřiné společnosti ve Velké Británii, Francii, Číně, USA, Japonsku a Jižní Korei, stejně jako mnoho distribučních partnerů, zajišťují intenzivní poradenství, efektivní prodej a komplexní servis pro zákazníky Römheld po celém světě.

Novinky

Produkty

Stránky ve výstavbě.

Pro přehled produktů skupiny RÖMHELD navštivte www stránky firmy.

 

Přejít na stránky RÖMHELD 


Další 3D-animace a videa Römheld Gruppe najdete na YouTube kanálu

Römheld GmbH

Römheld Str. 1 - 5

35321 Laubach, Germany

https://www.roemheld.de

Hilma-Römheld GmbH

Auf der Landeskrone 2

57234 Wilnsdorf-Wilden, Germany

https://www.roemheld.de

Stark Spannsysteme GmbH

Römergrund 14

6830 Rankweil, Austria

http://www.stark-roemheld.com

Potřebujete odbornou konzultaci nebo máte zájem o zaslání tištěného katalogu?

Neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám