zde se nacházíte:
Úvod > O společnosti

O společnosti

Profil společnosti

Společnost PRESSTON byla založena v roce 1990 skupinou zkušených konstruktérů. 

Dlouhodobé zkušenosti týmu z vývoje výrobních strojů, jejich mechanizace a automatizace, nám umožňují nabídnout své služby našim zákazníkům a úspěšně vyvinout a dodat na trh výrobní stroje a zařízení pro speciální účely v oblastech, kde běžně vyráběné univerzální stroje nelze použít. 

Stroje jsou vyvíjeny dle přání zákazníka a efektivně řeší jeho konkrétní technologické zadání. 

Spektrum našich zákazníků je široké, od malých rodinných firem, kde naše stroje vyrábí kompletní produkt, až po nadnárodní koncerny (např. dodavatele do automobilového průmyslu), kde námi dodané zařízení tvoří část výrobní linky.

      


Naše služby

Služby zahrnují komplexní činnosti potřebné pro dodání plně funkčního strojního zařízení. 

Vývoj a konstrukce

Od roku 1997 jsme plně přešli na CAD technologii, máme tedy rozsáhlé zkušenosti v oblasti CAD konstruování. Pro vlastní 3D konstruování používáme software CATIA V5. Dále máme k dispozici AutoCAD (2D), případně Solid Edge (3D).

Výroba, instalace a uvedení do provozu

Vlastní výrobní činnost zajišťujeme u renomovaných produkčních firem, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a jejichž kvalita výroby je touto spoluprací na mnohých projektech spolehlivě prověřena. Dodáme oživené, plně funkční stroje a zařízení. Po celou dobu průběhu zakázky jste informováni o stavu rozpracovanosti.

Outsourcing

Poskytujeme vývojové a konstrukční kapacity našim domácím i zahraničním partnerům tam, kde jejich vlastní kapacity nestačí.

Prodejní činnost

Výhradní zastoupení firmy ROEMHELD Gruppe pro Českou a Slovenskou republiku – upínací technika.

Výhradní zastoupení firmy Schmidt Technology – malé a střední lisy pro veškeré operace tváření kovů a montážní operace.

Zákazníkům můžeme poradit vhodný způsob použití a uplatnit tak znalosti a zkušenosti z konstrukční praxe i znalosti z technologie tváření a obrábění. 

Produkty zastupovaných firem používáme i při naší vlastní konstrukční a výrobní činnosti.

Potřebujete odbornou konzultaci?

Neváhejte nás kontaktovat.