Profil společnostiSpolečnost Presston byla založena v roce 1990 skupinou konstruktérů Výzkumného ústavu tvářecích strojů a technologie tváření v Brně. Dlouhodobé zkušenosti týmu z vývoje výrobních strojů, jejich mechanizace a automatizace, umožnily společnosti nabídnout své služby uživatelské sféře a úspěšně vyvinout a dodat na trh řadu výrobních zařízení pro speciální účely pro oblasti, kde běžně vyráběné univerzální stroje nelze použít. Zařízení jsou vyvíjena dle požadavků zákazníka a řeší jeho konkrétní technologický problém, a to s vysokou produktivitou práce při relativně nízkých investičních nákladech.


Vývojové a konstrukční kapacity poskytujeme i renomovaným výrobcům strojírenské techniky, a to jak pro rozšíření sortimentu výrobků, který nejsou schopni zajistit vlastními silami, tak i urychlení vývoje a zkrácení termínů řešení. Od roku 1997 jsme plně přešli na CAD technologii. Pro 2D konstruování je využíván systém AutoCAD, pro 3D konstruování je to Solid Edge a Catia V. 


Aktivity společnosti v oblasti vývojových prací jsou doplňovány obchodní činností, a to formou zastupování některých výrobců a dodavatelů strojírenské techniky. Zákazníkům můžeme poradit vhodný způsob použití a uplatnit tak znalosti a zkušenosti z konstrukční praxe i znalosti z technologie tváření.

 


[ Zpět ]

 

 

www.presston.cz © PRESSTON spol. s r.o.